SPECJALNOŚĆ FIRMY

SPECJALNOŚĆ FIRMY

Oprogramowanie dla gabimetów lekarskich, przychodni i szpitali.
Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z programami do obsługi przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem, instalacją i konfiguracją oprogramowania do wymiany informacji NFZ. Przygotowanie komputerów i sieci. Konfiguracja pracy klient – serwer. Obsługa baz Firebird i Oracle. Konfiguracja programów, przygotowanie do pracy. Szkolenie w zakresie wprowadzania danych. Pomoc w przygotowaniu raportów wymiany i rejestracji umów.


Oprogramowanie dla szkół
Firma specjalizuje się w instalacji, konfiguracji programów do zarządzania i prowadzenie szkół. W swoim dorobku mamy instalacje systemów zarządzania szkołą. Począwszy od sekretariatu uczniowskiego, poprzez dziennik elektroniczny, kadry, płace, finanse, inwentaryzację, stołówkę, magazyn, arkusz organizacyjny i plan lekcji. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, instalacji, konfiguracji i wdrożenia całego systemu lub jego poszczególnych elementów. Wykorzystujemy dostępne na rynku oprogramowanie modyfikowane do potrzep placówki.


Oprogramowanie geodezyjne
Specjalizujemy się w instalacji, konfiguracji oprogramowania dla geodezji. Przygotowanie oprogramowania do pracy pod względem informatycznym. Instalacja oprogramowania. Tworzenie powiązań między programami. Tworzenie i konfigurowanie baz programów. Ustawienia szablonów wydruku i konwersji.


Oprogramowanie księgowe, płacowe i finansowe.
Przygotowanie, konfigurowanie, doradztwo, instalacja oprogramowania finansowego, księgowego, płacowego w firmie. Tworzenie systemu w firmie lub biurze rachunkowym. Modernizacja istniejących systemów. Pomoc w przygotowaniu oprogramowania do pracy. Konfigurowanie wymiany między elementami systemów i między programami.