PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie ma na celu podwyższenie w wynikach wyszukiwania adresu internetowego Twojej strony w popularnych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, onet.pl czy wp.pl, dzięki temu Państwa strona internetowa stanie się bardziej popularna, dostępna dla większej liczby odbiorców i potencjalnych klientów.


Projektowanie stron internetowych
Strony internetowe to w obecnych czasach najskuteczniejsze narzędzie promocji firmy, produktu lub osoby. Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesną firmę, która nie posiada swojej strony www. Odpowiednio zaprojektowana i zbudowana strona internetowa pozwala budować pozytywny wizerunek firmy, promować produkty oraz ludzi. Wypełniona wartościową treścią, odpowiednio zaprojektowana strona www pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Profesjonalna strona internetowa jest przede wszystkim stosunkowo tanią a zarazem skuteczną drogą kontaktu z potencjalnym klientem. Tworzenie stron internetowych stanowi jedną z głównych pozycji w naszej ofercie. Naszymi klientami są głównie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – firmy te wiedzą, że strona www może przełożyć się na realny zysk. Rozbudowana strona firmowa, pozwalająca na pełne zaprezentowanie oferty firmy, produktów, usług, aktualności, itp.


Przebudowa lub aktualizacja stron internetowych
Posiadasz już stronę internetową ? Chciałbyś ją rozbudować ? zaktualizować ? Przebudowa istniejących stron www, dostosowanie do obowiązujących standardów, zmiana szaty graficznej, wdrażanie systemu CMS. Bardzo tanio i bez zbędnych formalności.


Umowa serwisowa – stała opieka nad stroną
Twoja strona wymaga częstych aktualizacji? Potrzebujesz wsparcia technicznego ? nie posiadasz systemu CMS ? Bardzo elastyczna usługa dostosowana do Twoich potrzeb. Już nie musisz się martwić nieaktualną stronę Twojej firmy. Kompleksowa usługa w oparciu o umowę serwisową. Usługa polegająca na aktualizacji danych na stronie, dokonywaniu wszelkich zmian na stronie, wprowadzanie nowych rozwiązań itp. Zakres prac ustalany jest w zależności od Państwa potrzeb.